Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez komoly drog fuggoseg?

Ez komoly drog fuggoseg?

Figyelt kérdés

21/L

Kb 14eveskoromban kezdtem fuvezgetni es talan 15lehettem amiota napi szinten elszivok kb 1-2gfuvet (rendes fu)

16voltam mikor elkezdtem speedet tolni neha neha 18 lehettem amikor kb 1 masfel evig heti tobbszor is csinaltam speedet vagy kristalyt vagy bogyo ami volt epp..

Mostanra mar "csak"hetvegen speedezek es bulizok meg mellette a napi fuvezes


2017. ápr. 29. 21:20
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Nem fuvezes alatt gondoltam hanem ha tiszta lenne o is es enis:)

Szeretni szeret de sajnos neki az elso a fu csak utana en..

Hidd el hogy rajta kivuk senkim nincs egyedulvagyok teljesen nincs kihez forduljak nincs semmim es senkim es ha elhagynam ot (mar gondoltam ra)

De akkor milenne velem?hova mennek?mitcsinalnek?

Nehez ez az egesz es nembirom mar egyszeruen elegemvan az egesz eletembol

2017. máj. 2. 15:43
 22/22 anonim ***** válasza:

"Utolso: nem sok eselyt latok arra hogy a parom lerakna a fuvet es en nem lennek kepes ot elhagyni nekem csak o van"

Azt írtad nem sok esély van rá,hogy lerakja! Már pedig nagyon lekéne! Drukkolok! De felesleges halogatni! Vagy lerakod most azonnal és soha többet nem nyúlsz hozzá..vagy úgysem fog menni.

2017. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!