Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amerikában az a réteg aki nem...

Amerikában az a réteg aki nem fizet TB-t, olyan típus akik nem is mennek háziorvoshoz bármi bajuk van?

Figyelt kérdés
nem tudom pontosan hogy működik, de biztos hogy van olyan típusú embertől, aki bármiért az orvoshoz szaladgál, odáig hogy szinte ha meghalna sem menne el, kezeltetné magát orvosilag hogy oszlik ez meg olyan helyen ahol eleve nem kötelező TB-t fizetni pl.?
2017. máj. 3. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan én sem tudom, de van egy alapellátás, ami azt jelenti, hogy életveszély elhárítás esetére van egy kötelező alapellátási kötelezettsége az államnak. Egyéb semmi.
2017. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor muszáj elmegy, aztán csenget, Sokat.
2017. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem mindenkinek van lehetősége csengetni
2017. máj. 3. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha muszáj menni akkor azért elmegy az ember, persze elég drága a doki, még akkor is ha fizeted a TB-t
2017. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!