Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikroham csak spontán...

Pánikroham csak spontán minden ok nélkül jöhet vagy túlzott idegessés, zaklatottság, félelem is előidézheti?

Figyelt kérdés

Olyan tüneteket produkáltam mintha pánikrohamom lett volna de úgy hallottam az ok nélkül jön.Szóval most nem tudom hova rakni mi történt velem és azért érdekelne mert nem szimplán minden bajom volt hanem két alkalommal halálfélelmem is volt illetve azt éreztem megbolondulok..stb.

Szóval csak szeretném tudni mi történt aki tudna segíteni előre is köszönöm!



2017. máj. 13. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Is-is.

Még "kezdő" pánikosoknál azért inkább az 1. eset.

2017. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az első ilyen alkalomnál végülis volt oka.Mert egy olyan helyzetben voltam ami nagyon feszültté és zavarttá tett.Nagyon ideges voltam és folyamatos ordítozást hallottam csak..aztán már egyre jobban semmit és közepénél az egész "rohamnak"(ha az volt) kb úgy éreztem magamat is alig hallom.Azóta mondjuk volt már eset aminél nem is volt semmi oka és ugyanilyen dolgokat produkáltam a semmi miatt.
2017. máj. 17. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!