Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan fogjam vissza magam?

Hogyan fogjam vissza magam?

Figyelt kérdés
Anorexias voltam, de mar elertem egy egeszseges sulyt a magassagomhoz (de a menzeszem meg nem jött vissza, ami miatt aggodom). Nem szeretnek tulhizni, viszont meg mindig iszonyatos evesi rohamok törnek ram, amiket akkor is nehezen tudok abbahagyni, amikor mar erzem, hogy majd szetreped a gyomrom.

2017. ápr. 16. 08:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Magamtol nem szoktam hanytatni magam, mert csak neha van lelkiismeret furdalasom, de van amikor addig eszem, hogy hanyingerem van.
2017. ápr. 16. 08:14
 2/2 anonim ***** válasza:
szia! nem nagyon vagyok jártas ebben a témában, de szerintem segítene az, hogyha sokszor ennél egy nap, keveset. mondjuk 2 óránként, vagy akár sűrűbben, persze keveseket. remélem tudtam segíteni :)
2017. ápr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!