Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már egy hete lassan h fáj a...

Már egy hete lassan h fáj a lábam? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Lassan egy hete h fáj a labam es nem mulik el

Anyum azt mondja növőgörcs de nem hiszem mer az azer ennyire nem faj

En arra gyanakodtam h egy hete csinalom állásbol a hidat meg probalgatok hátra szaltozni és egyszer nem melegitettem be es ugy csinaltam a hidat es lehetett hallani ahogy reccsent

Nem tudok aludni tole,suliba se figyelni

Flectorral kenem de nem hat ra csak kicsit enyhébb a fájás gyogyszert is vettem mar be de az se hat

Mi lehet vele?Mit csinaljak?Elmennyek orvoshoz vele?


2017. máj. 16. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan hol fáj a lábad? A térded, combod, lábszárad, hajlatban? Az is sokat jelent. Szerintem most egyenlőre sokat pihentesd és ha valóban ennyire fáj akkor érdemes orvost felkeresned.
2017. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most ne erőltesd a lábad, ne tornázz, pihentesd, és ha nem javul mutasd meg orvosnak.
2017. máj. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

21:10

Vagy a combom vagy a térdem alatt vagy az egesz labam

Az a baj h pihentetni nem tudom mer ugye tesin csak futunk es a tanar felmentest nem fogad el meg mellette edzesem is van ami meg kotelezo

2017. máj. 17. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!