Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha lovas edzés...

Mit csináljak, ha lovas edzés közben folyik az orrom? (bocsánat, ha rosz kategóriába raktam)

Figyelt kérdés

Kiskoromban ez soha nem történt edzés közben,talán csak télen.De most évszaktól,napszaktól függetlenül folyik az orrom.Allergiateszten kimutatta a tesz,hogy nem vagyok allergiás a lószörre,sem a lovardában lévő dolgokra.Ha a fedeles pályán vagyok,vagy ha kint vagyok akkor is.Versenyen pedig zavaró,ha folyik az orrom,edzésen pedig ki sem fújhatom,mert idő sincs rá,másrészt félős pacin szoktam ülni.Ki van még így?Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni?MÉGEGYSZER BOCSÁNAT,HA ROSSZ KATEGÓRIÁBA RAKTAM.

Bocsánat a helyesírási hibákért!


2017. máj. 23. 07:05
 1/6 pppn válasza:

Én is igy vagyok ezzel

Próbálj zsebes lovaglonacit venni es legyen nálad zsepi, ha lépsz a loval vagy lassabb ügetés közben talán ki fujhatod az orrod

2017. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de sajnos nem engedik meg.😩Anya szerint lehet a portól,vagy ,mert ,,magasabb levegőt szívok be",nem tudom...,de nagyon zavar😕
2017. máj. 26. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt,hogy érted,hogy nem engedik meg?Azért ez nagyon nem normális.Csak a lovardai dolgokra teszteltek vagy másra is?Lehet valami keresztallergiád van és a portól kijönnek a tünetek.Mindenképp menj el egy fül-orr-gégészhez.
2017. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem,higy nem engeduk,hogy edzés közben kifujjam az orrom.Allergiateszten mindent megnéztek,ami lovardában IS szóba jöhetnel,Ezi ndben mindenképp elmegyek és köszönöm!
2017. máj. 27. 07:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Értettem,hogyan érted.Csak,ha valaki nem engedi,hogy fél percre megállj orrot fújni az tuti nem normális.Vagy elcsöpögsz ami kínos vagy próbálod visszatartani,annak meg súlyos következményei lehetnek.Pár éve volt ilyen gondom kb 2 hétig használtam rá Otrivin duót és teljesen elmúlt.Már csak otrivin plusz van,de elvileg ugyan az.De a legbiztosabb,ha elmész orvoshoz.
2017. máj. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké,nagyon köszönöm!

Nekem annyit mondott az ezdőm:

,,Ez nem az a sport,ahol sak úgy kifújhatod az orrod"

Tudom.De akkor is tök ciki...

2017. máj. 28. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!