Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszás közben néha folyik az...

Úszás közben néha folyik az orrom, mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Úszás előtt sosem folyik, nem szoktam taknyos lenni, de valahogy úszás közben mindig elkezd kijönni ami benne van. :/

2015. ápr. 13. 15:35
 1/4 anonim válasza:

Nekem ugyanez a problémám futáskor. Ha lesz rá megoldásod, írd meg nekem is.

Én különben allergiás vagyok, vannak orrpanaszaim, de érdekesképp futás közben nagyon váladékozik az orrom, ha ülök a szobában, sétálok kinn, akkor semmi ilyen.

2015. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekelne, csak nekem nem néha hanem gyakorlatilag az összes vízben töltött perc alatt mindig folyik vagy mintha folyna! Van amikor mást se csinálok csak piszkálom az orromat, ennek ellenére semmi se jön ki. Van, hogy kimegyek a WC-re nagytrombitálást tartani, de SEMMI! Abszolút semmi se jön ki, mintha üres lenne! Persze én is allergiás vagyok, de nem túl vészesen. Szerény véleményem szerint az allergia, és egy alapszintű folyamatos megfázás az oka...nálam! Most is sikerült kicsinálni az egyik vesémet, pedig nem fél napig ültem a hideg tengervízben...
2015. ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

"de valahogy úszás közben mindig elkezd kijönni ami benne van. :/"

És ez miért probléma? a szűrők majd kiszedik.

Ha nem bekapja a másik uszó.

Én is nyeltem már lebegő taknyot, gyorsan ki kell köpni.

2016. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindig a hossz végén a vizelvezetobe szoktam elrendezni egy mozdulattal :)
2016. dec. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!