Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi folyik a konditermemben?

Mi folyik a konditermemben?

Figyelt kérdés

Miért látom hogy elég sokan egy héten több nap is ugyanarra az izomcsoportra eddzenek? Úgy tudom/tudtam a legpraktikusabb ha az ember egy héten minden izomcsop.ra csak egyszer eddz. Ehhez képest azt látom hogy aki pl hétfőn bicepszezett, azt látom két nap múlva és még mindig bicepszezik. És nagyon sok embernél látom ezt?

Talán ez egy másfajta eddzésterv?



2016. nov. 18. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem más edzésterv, ez a fehérje szintézis miatt van:

https://www.youtube.com/watch?v=vg4sPyAdASU&t

az elmúlt pár évben amugy is befutott néhány új tudományos kísérlet ami ezt alátámasztja, aki nem naturál arra amugy is más vonatkozik.

2016. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pl teljes testest csinálok még, így (majdnem) mindenre edzek mindig. Viszont vannak érdekes alakok, nálunk a teremben van egy pali aki CSAK bicepsz-csuklya edzést tol.
2016. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a,b,pihi,a,b,hétvége terv is gyakori, meg a teljes testes is

de ha osztott akkor gyengepontokat(tehát ha vmi nem fejlődik úgy mint a többi izomcsoport) is érdemes úgy edzeni, hogy egy héten kétszer

2016. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Teljestestes edzés.Sokak szerint -köztük szerintem is-sokkal jobb a klasszikus osztottnál
2016. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De így hogy működik a regenerálódás?
2016. nov. 18. 21:51
 6/11 anonim ***** válasza:

például amit én irtam hogy a,b,pihi,a,b,hétvége ott izomcsoportonként 1 vagy 2 gyakorlat, 8sorozat, 5-8ismétlés

ha osztott edzéstervet csinál az ember, akkor több gyakorlat több sorozat, mondhatjuk úgy, hogy nem romboljuk szét az izmot mint egy osztott tervnél

úgyis lehet, hogy a - toló nap(mell,tricepsz,váll) b-húzó(hát,csuklya,bicepsz) és c- láb, abc,pihi,abc(ez ugye olyan hogy hétvégén is edzés)

meg rengetegféle ilyen kettébontott tervet lehet találni, van alsó-felső testes is ez szerintem a legkevésbbé népszerű de van akinek beválik

én A:mell-hát-váll B:láb,kar a,b,pihi,a,b,hétvégepihi, nekem is beválik, 3napos teljes testesről váltottam

2016. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Könnyen.Itt csak egy gyakorlatot csinál egy izomcsoportra az ember.És mivel így minden edzésen lehet az alapgyakorlatokat csinálni,jobban hozza az erőt
2016. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Tudnátok még erről amódszerről mesélni? Neten keresgéltem, de nem találtam semmit.

2016. nov. 19. 11:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Startinght Strenght

Stronglifts

ICF 5x5

Madcow

Texas Method

Madcow Advanced

Greyskull LP

Linear strenght

Most hirtelen ennyi jutott eszembe,de leírhatom hogy néz ii a sajátom

2016. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megköszönöm ha leirod!
2016. nov. 19. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!