Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz a cigi?

Csak szerintem gáz a cigi?

Figyelt kérdés
Mit szeretnek rajta ennyien?Mitől iylen ,,menő"? Káros,drága,büdös és igazából szinte semmi élvezet. 16/L
2017. máj. 23. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nem csak szerinted. Vannak veled egy véleményüek is. (Meg vannak dohányosok.) Remélem sokat segitettem!
2017. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ezekből a vádakból csak egy igaz, drága!

1.Több száz évvel ezelőtt a francia hadseregben kötelező volt a dohányzás! Ez megcáfolja az első egyre jobban terjedő állítást.

2. Számtalan parfümgyártó gyárt dohány illatú parfümöt, mert eladható, tehát nem büdös, legalább annyian szeretik az illatát, ahányan büdösnek titulálják.

3. Akinek gondolkodása olyannyira le van korlátozva hogy már az életnek sem érzi az ízét, az semmiben nem talál élvezetet!

Max abban, hogy minél tömöttebb legyen a pénztárca, minél vaskosabb gumikat tudjon koptatni az utakon.

A gumipor sokkal károsabb mindenki egészségére!

2017. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Öööö, #2. Bocs, lehet, hogy én nem értelmezem jól, amit írsz, de:

1. pontod:

Az, hogy több száz éve kötelező volt egy országban a hadseregben, hogy jött az a következtetés, hogy nem káros? Mármint, nem is olyan rég a migrén gyógyszerének tartották a cigarettát, sőt, karcsúsítóként is árulták, de azért ma már tudjuk, hogy ez nem egészen így működik.



2. Igen, a frissen vágott dohány kellemes illatú, fűszeres csokoládéhoz tudnám hasonlítani, de itt most az elszívott dohányszagról van szó, amit a buszra felszálló kedves embertársainkon még 4 méterről is megérezni. Akkor inkább mondjuk azt, hogy kitakarítatlan, kocsmai hamus szag, konkrétan. Az meg büdös.


3. Ez most hogy jön ide? Amúgy a dohányosok védelmében elmondanám, hogy a nikotin épp azért okoz függőséget, mert dopamint szabadít fel, tehát egyfajta élvezetet ad.


Üdv. Egy ex dohányos.

2017. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 fogadjunk h te is cigizel és azért,de ez nem a kérdésemre a válasz és nem a renyhe parfümökről és autógumikról kérdeztem :)
2017. máj. 23. 21:01
 5/6 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a választ
2017. máj. 23. 21:03
 6/6 A kérdező kommentje:
#3 nekem is ez a véleményem,örülök,hogy vannak akiknek leesett
2017. máj. 23. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!