Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az alkohol, nikotin, koffein...

Az alkohol, nikotin, koffein drognak minősülnek. Akkor miért nem nevezik annak őket, amikor mind a 3 addiktívabb, mint a THC?

Figyelt kérdés

2017. jún. 3. 15:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

acelsziv: Filkoo jól mondja, a drog minden "hatóanyag", a kábszi a központi idegrendszerre hat és gyakran tudatmódosító szer


nemrég elkövettem egy releváns blogbejegyzést: [link]

2017. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Acélszív. Ne kezdjél már el zaklatni priviben!
2017. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 acelsziv ***** válasza:
12: Te normális vagy? Azt hiszed erre pazarlom az időmet, hogy névtelen senkiknek írogassak egy jelentéktelen kérdés miatt? Érdekes, hogy az elmúlt fél évben több privátot kaptam ezen kérdés kapcsán, mint bármi más okból itt a GYK- n. Na de miért? Én már el is felejtettem ezt a röhejes szópárbajt erre mindenféle kis nyomorultak zaklatnak és anyáznak. Fel kéne már nőni emberek.
2018. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!