Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szüleimnek az "aluka" a...

A szüleimnek az "aluka" a mániájuk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Arról nem beszélve, hogy amikor én akarok aludni vagy minden egyes hajnalban már 4-5 órakor apa felfelé zörög i és nem lehet tőle aludni.

Kb. 15 éves kollégista lehettem amikor véletlenül annyit kiszóltam anyának, hogy egész este nem tudtam aludni, mert hasmenésem volt, meg féltem is tőlük, mert mindig kiabálnak, ha beteg vagyok. Szóval nagy nehezen hazaengedtek, de egész hazaúton ment az ordibálás, hogy csak nem akarok iskolába menni. Anyám letargiába volt, hogy úristen meg kell mondani az orvosnak, hogy nem tudsz alukálni, mi lesz így. Pár napot voltam akkor otthon, de teljesen kikészítettek, meg anyám a 15 éves gyerekét egy levél Xanaxal küldte vissza, hogy az kell alukálásra. Egy fél szemet hülyeségből kipróbáltam, de tiszta kómás voltam így ki is dobtam.

Azóta, ha éjjel véletlenül felkelek WC-re vagy inni, mindjárt megy, hogy menjek aluka gyógyszert íratni. Múltkor is full lázas voltam, hánytam erre, közölték, hogy miért nem aluka gyógyszert írattam, nem az Algopyrintől fogok meggyógyulni. Meg a nagynéném és azt mondták, hogy "már több napja nem alszik, bevitetjük az elmegyógyintézetbe".

Én már ezt nem bírom. Őrültek vagy mi az anyám kínja? Teljesen kikészítenek... Ha meg túl sokat alszom, akkor az a baj. Múltkor is bizonygattam, hogy egész éjjel aludtam, erre tuti nem, mert ment a tv. El aludtam valami filmen. Ebből megállapították, hogy aluka gyógyszerre lenne szükségem.

Mit csináljak, de most komolyan?


2017. jún. 6. 17:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt meg ki felejtettem, hogy tavaly egész nyáron füldugó az aludtam, mert apa hajnalban tévézett minden nap, meg rádiót bömböltetett, de neki nem kellett aluka gyógyszer. Eszembe se lett volna ilyet mondani neki.
2017. jún. 6. 17:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem irigyellek. Látszik hogy a gyógyszergyártók átmosták az agyukat a hülye gyógyszerekkel és persze hogy egyből ahhoz nyúlnak ha valaki vagy ők nem tudnak aludni mert már a szervezetük ahhoz szokott hozzá. Azt meg a világon nem tudom megérteni egy szülő miért ordibál a gyerekével vagy zavarja iskolába ha a gyerek beteg. Én szüleim amint látták rajtam hogy beteg vagyok már orvoshoz vittek és nem engedtek iskolába legalább 2 napig. Voltam már így hogy egy fontos dolgozat miatt totál lázasan bementem iskolába és amint megírtam kértem ofőmet hogy engedjen haza, tudott róla mert anyámék betelefonáltak hogy zavarjanak haza de k. gyorsan a doga nem ér annyit, van javító is a világon. Másrészt azt sem tudom felfogni hogy mi vesz rá egy szülőt hogy feleslegesen gyógyszerrel tömje a gyerekét. Én ezt jelenteném a gyermekvédelemnek és kiszabnék súlyos büntetést a szülőknek indokolatlan gyógyszerezésért. Az méreg! Persze van amikor kell a gyógyszer, de nem minden esetben. A szüleidnek kellene egy elmegyógyintézetbe menni alapos kezelésre mert valószínű már agyukra ment a sok gyógyszer. Te meg amint 18 leszel és keresőképes hagyd ott őket nehogy téged is tönkretegyenek.
2017. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már elmúltam 18, de tavaly nyugi volt, ezért gyanútlanul beiratkozás a helyi egyetemre. Hát tönkretették. Ősszel vagy még előbb költözöm.

16 évesen amúgy volt olyan, hogy belekeverte anyám az esti teába és kakaós a, ezért szarul voltam hetekig mire rájöttem. Nagyon bánom, hogy nem szóltam akkor senkinek.

Nem normálisak...

2017. jún. 6. 17:57
 4/5 A kérdező kommentje:
*beiratkoztam
2017. jún. 6. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Pacsirta és éjjeli bagoly együttélése nem problémamentes. Remélhetőleg nem pacsirtákkal fogsz együtt lakni albérletben vagy kollégiumban.

Boldog életet az egyetemen! Milyen szak?

2017. jún. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!