Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség, hogy nyeljem le a...

Segítség, hogy nyeljem le a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Nemrég betteg lettem az orvos pedig hosszúkás tablettát írt fel. De nem tudom lenyelni. Mindenki azt mondja nem szabad rágörcsölni. Én viszont hiába mondom magamnak hogy le tudom nyelni, hiába nem izgulok nem megy. Valaki tudna segíteni? Esetleg valami zselés valamivel vegyem be? + 1 kérdés A kapszulát és annak tartalmát fel lehet oldani?

#Gyógyszer_szedés
2017. jún. 6. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Felezd el.
2017. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Törd félbe, vagy negyedeld.
2017. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam mikor ellehet mert a hasfogó vagy nospa méretűeket le tudom nyelni de a kapszulákkal nem tudok mit kezdeni :( Azért köszönöm!
2017. jún. 6. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Vágd el több felé, és nagy korty vízzel! Segít ha arra gondolsz, hogy egy étel falat sokkal nagyobb, mint egy tabletta.
2017. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél lenyelést könnyítő zselét, azzal a kapszula is lemegy.
2017. jún. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tedd bele a pohár vízbe, aztán húzd le nagyokat kortyolva. Így nem fogod tudni melyik korttyal jön, sőt talán még utólag sem.
2017. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!