Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan szivacsmatrac,...

Bambuci2 kérdése:

Van olyan szivacsmatrac, amelyik nem süpped be fél év után?

Figyelt kérdés
Árkosodik, akármilyet veszünk. Nem 1 hónap alatt, hogy legyen viszonyítási alap és visszavihesd, hanem fél/egy év múlva. Van-e olyan szivacsmatrac, amit nem fekszünk ki hosszabb idő után sem?

2017. jún. 12. 06:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs. Rendes matrac is besupped 10-15 ev mulva, de a szivacs max ideje szerintem is csak par honap.

Vegyetek rendes matracot - tudom, sokkal dragabb, de ha kiszamolod, akkor az evenkent ujra megvasarolt szivacs matrac ara tiz ev alatt sokkal tobbe kerul, mintha vennetek egy jo minosegu rendes matracot.

2017. jún. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van, én 32 éve alszom ugyanazon a kanapén, besüppedt, de évtizedek alatt.

Szivacsboltban a legkeményebbet vedd, az jó lesz.

Pesti vagy?

2017. jún. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Forgatod rendesen, ahogy elő van írva? Mi táskarugóst vettünk fél éve és ez is besüppedt valamennyire. Nem az előírt időszakonként forgatjuk (ritkábban), mert nagyon nehéz.
2017. jún. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
"Szivacsboltban a legkeményebbet vedd, az jó lesz." - így van. Nem csak tartósabb, de egészségesebb is. Ha nagyon puha felülethez vagy szokva (ami marha rossz a gerincnek), előfordulhat eleinte, hogy elalszod a kezed, de idővel hozzászoksz.
2017. jún. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
"előfordulhat eleinte, hogy elalszod a kezed, de idővel hozzászoksz" - :D :D mármint nem ahhoz szoksz hozzá, hogy elalszod a kezed :), hanem a tested hozzászokik a keményebb felülethez, és nem fogja akadályozni a vér áramlását.
2017. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel aludhatnék a parkettán is és az nem süpped be, ha az a lényeg , hogy minél keményebb legyen. Ez ellen olvastam már pozitívat, negatívat , szerintem a túl kemény matrac sem istenes hosszú távon.


Nem vagyok pesti sajnos , Cegléd mellett lakunk , ahol a büdös életbe nincs semmi , csak a Jysk, de az ő matraca sem bírja egy évnél tovább.


Nem kell rugós, mert nyikorog össze vissza, nagyon idegesít. Ezért gondoltam egy drágább szivacsosra, de látom még a dormeo is hasonló sorsra jutna az olvasottak alapján.

2017. jún. 13. 06:35
 7/12 A kérdező kommentje:
Megjegyezve a rendszeres forgatást a Dormeo-val karöltve : próbáld meg a hiper szuper csodájukat, ami egy oldalon 39 zónás és még dúdol is valami szép esti dallamot, míg a másik oldala a leglaposabb, egyszerűbb sima szivacs. :D
2017. jún. 13. 06:39
 8/12 anonim ***** válasza:

Aha. Hát azért elmondom, hogy Pesten a Népszínház utcában van talán 2 szivacsbolt is, méretre vágnak olyat, amilyet kérsz. Talán szállítanak is, nem tudom.

Azt hiszem, sűrűségben mérik a szivacs minőségét.

De ha veszel egy sima heverőt vagy kanapét, aminek kemény a matraca, az is jó lesz.

2017. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ennyi erővel aludhatnék a parkettán is és az nem süpped be, ha az a lényeg , hogy minél keményebb legyen. Ez ellen olvastam már pozitívat, negatívat , szerintem a túl kemény matrac sem istenes hosszú távon. "


Ember, SZIVACSról van szó!! XD

2017. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De értsd már meg, utolsó... hogy én meg a túl kemény matracról van szó. ikszdé, ikszdé és ikszdé.


[link]


Olvasgassál, majd röhögjél magadon.


Utolsó előttinek köszönöm a tippet. Tehát marad az egy évre tervezett matrac rendszeres vétele. :D


Mindenkinek megy zöld kéz!

2017. jún. 14. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!