Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan szivacsmatrac,...

Bambuci2 kérdése:

Van olyan szivacsmatrac, amelyik nem süpped be fél év után?

Figyelt kérdés
Árkosodik, akármilyet veszünk. Nem 1 hónap alatt, hogy legyen viszonyítási alap és visszavihesd, hanem fél/egy év múlva. Van-e olyan szivacsmatrac, amit nem fekszünk ki hosszabb idő után sem?

2017. jún. 12. 06:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10: Én nem tippelek, nem olvasok elméleteket és orvosi cikkeket, hanem megveszem azt, ami nekem kényelmes. Ahogy írtam, ilyenen alszom, évtizedekig jó volt, mire besüppedt, most, 32 év után kezdtem el új ágyat nézegetni csak, tehát márkörbenéztem a piacon, ráfeküdtem kiállított és nem kiállított matracokra, innen tudtam megírni neked erről az infókat és az üzletet is.
2017. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Rendben , megértettem, köszönöm a segítséged. Csak nekünk nincs pénzünk új ágyra sajnos. Ami megéri tartósságra és anyagra az 200 000 ft.
2017. jún. 14. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!