Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanaban nagyon rosszul...

Mostanaban nagyon rosszul vagyok lelkileg leginkabb. mit tegyek?

Figyelt kérdés
Edesanyam alkoholista es mindennap iszik kiveve ha nincs penze italra.nem torodik semmivel.Az öcsem megbukott egy tantargybol es es az az oka h nem foglalkozik anyam vele.A szezon vegen Pestre fogok koltozni ha addig kibirom.Mostanaban sokszor sírok a munkahelyemen ha beszólnak nem szólok vissza es csak nyelek.Edesanyammal 8 honapja beszelgettem errol utoljara es azota nsm es nem is valtozott semmi.akkor csak sirt meg megvolt serodve.Annyira rossz vele elni h azt el se tudom mondani.Mar magamban tartok mindent mert felek megmondani neki a magamet.
2017. jún. 13. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy jobb pillanatában beszélj anyukáddal, de kulturáltan!

Igyekezz elmenni otthonról, mert nem fog javulni a helyzet! Koncentrálj a saját boldogságodra!

2017. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!