Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Figyelemzavaros gyereket mire...

Mi a fene kérdése:

Figyelemzavaros gyereket mire lehet képezni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy aranyos, ügyes gyerek, de amit ma megtanul, holnap már elfelejti. Ráadásul fiú, aki ugye nem szeret magolni. Az átlaga 4-es, most volt 7.-es.Aggaszt, hogy le tud-e majd érettségizni, és milyen pálya, szakma való neki.

2017. jún. 18. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Voltatok kivizsgáláson akkor? Gondolom igen ha papírja van róla hogy figyelemzavaros. Csak azért mondom, mert engem is ezzel diagnosztizáltak, de én mégsem vagyok nagy felejtős tehát mással van a bajom. De nekem fejlesztésre kell járnom heti egyszer amit az iskolában gyógypedagógus végez, és ajánlották az omeg 3 gyógynövényt ami direkt koncentráció növelő. Nem tudom hogy a pszichológus tud e ezzel kezdeni valamit de mivel 7. es ingyenesen tud menni majd szeptembertől. Szerintem nem kell ezen aggódni, Engemis felvettek egy jó gimnáziumba, igaz hogy a matek meg számolási feladatok nem mennek ezért ebből buktam de fel fognak menteni, és másból ötös vagyok. Kicsit nehezebben de ha el szeretne érni valamit úgy is el fog. Én egyetemre készülök és valószínűleg fel fognak venni, és ha négyes tanuló akkor én egyenlőre nem érzem ezt nagy problémának.
2017. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármire lehet képezni, a figyelme és az energiái helyes összpontosítását meg lehet neki tanítani. Fejlesztő pedagógus sokat tudna neki segíteni, menjetek el egy nevelési tanácsadóba.
2017. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pl vegyeszmernök vagyok :)

barmire !

2017. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a válaszokat, megnyugtattatok. Neki a matek meg a nyelv megy, inkább a magyar, történelem a problémás, de 4-es tanuló.
2017. jún. 18. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!