Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez szerintetek normális?

Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Múlt héten megvoltam fázva,ez miatt fájt a torkom nagyon és alig tudtam enni. Ez elmúlt vasárnapra de még mindig alig eszek hiába hogy nem fáj a torkom. Régebben rengeteget ettem most nem tudom mi van velem. És ha eszek is akkor az zöldség vagy gyümölcs általában. Pedig én tényleg szeretek enni,de egyszerűen nem vagyok éhes és étvágyam sincs.:( Ez normális? Lehet belole valami bajom??😱

13/L



2017. jún. 20. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Betegség után normális egy ideig az étvágytalanság. Most edd azt, ami jól esik, a zöldség, gyümölcs lehet pont az, amire a szervezetednek épp szüksége van. Ha hosszabb időn keresztül nem jön meg az étvágyad, akkor valami B-vitamin készítmény vagy élesztőtabletta meghozhatja.
2017. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!