Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el hogy kövér...

Hogy fogadjam el hogy kövér vagyok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
60 kiló vagyok 160 centihez és általában úgy érzem magam mint a 150-200 kilós nők.Ezzel orvoshoz kéne fordulnom vagy mit csináljak?Próbáltam már rengeteg fogyókúrát és edzést stb.. de egyszerűen sosem volt hozzá kitartásom. Bulimiás pár éve voltam amivel 25 kilót le is adtam és nem jött vissza semmi,viszont nem szeretnék megint visszasüllyedni odáig.

2017. jún. 21. 20:36
 1/2 anonim válasza:
73%
Csak kalória deficittel lehet lefogyni. Vagy gyógyszerrel ami nem tesz jót a szervezetednek. Ha nem érzed jól magad abban a testben amiben vagy azért bizony tenni kell és nem is keveset önmagad éheztetésével csak kiszúrsz magaddal. Be kell vállalni valamiféle mozgást kezdetnek teljesen megfelel a séta is. Kis célokat tűzz magad elé és ha sikerül jöhet a következő. Nehéz és hosszú út a fogyás le kell győznöd önmagad. H a így állsz hozzá sokkal hatékonyabb leszel és gyorsabban eléred az álomformád. Ha beszélnél 1 dietetikussal vagy valami hozzáértővel aki tényleg érti mit mért kell és ,hogyan az sokat segítene mert kevesebb bakit követnél el. Jo test csak egészséges és megfelelő táplálkozással lehet fenntartani. Néha egy kis csalás belefér de akkor vezekelni kell érte :) és még az nehéz ebben ,hogy ugy kell kivitelezned ezt a dolgot ,hogy ne hajtsd túl magad ,hogy más feladatokra is jusson időd:).Ha kell még segítség írhatsz privit is.
2017. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
160 centivel és 60 kilóval nem vagy kövér.
2017. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!