Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy fogadjam el magam ha...

Hogy fogadjam el magam ha nincs tökéletes alakom?

Figyelt kérdés
Elég depressziós vagyok az alakom miatt.. Szerintem ez is rá tehet hogy nem tudok fogyni. Hogy tudnám elfogadni magam? Ha kiegyensúlyozott és boldog vagyok a fogyás is könnyebb lehet...

2017. jún. 10. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk menj ki az utcára, és nézz körbe, hogy hány embernek van tökéletes alakja... Még azoknak sincs, akik teste meg van szerkesztve a reklámplakátokon és címlapokon!


Ha valódi súlyproblémáid vannak, és nem tudsz fogyni, érdemes orvosi vizsgálatokra menned, valamint felkeresned dietetikust és tanácsot kérned személyre szabottan egy edzőtől.

2017. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért, milyen az a tökéletes alak? Szabályos gömb? Tórusz? Ikozaéder? Merkaba?

Az önértékelési zavarnak sosem oka ilyen vagy olyan testi adottság, az csak ürügy.

2017. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kérdező miért milyen alakod van ? kérhetek képet ?
2017. jún. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kiegyensúlyoznám az alakodat;)
2017. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megmutatod, hogy milyen az alakod? Lehet, hogy túlreagálod.
2017. jún. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!