Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a hátam. Mi lehet? Többi lent

Fáj a hátam. Mi lehet? Többi lent

Figyelt kérdés
2 hete ugyan olyan intenzív fájdalmat érzek a lapockám között a csigolyámnál. Nem kisugárzó fájdalom,hanem csak 1 ponton fáj az egyik csigolyámnál és a mellette lévó izom. Az elmúlt időben sokat fogytam,és a testtartásom is romlott. Ez a fájdalom milyen eredetű lehet,és mivel lehetne helyre hozni? Tudom hogy nem vagytok orvosok de tapasztalatokat,véleményeket várok mert félek hogy valami sérvfajta lehet amit nem lehet helyre hozni. Válaszokat előre is köszönöm és értékelni is fogom :) köszönöm hogy elolvastátok. 19/f

2017. jún. 27. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy a kristálygömbből ki tudom olvasni, a problémád a gerincedből ered, főleg a nyaki részéből.

Ilyesmivel az ország fele küzd. El kell menni egy szakemberhez, aki ilyesmivel foglalkozik és aki meg tud gyógyítani. Az a fontos, hogy egy hozzáértő valakit keress.

2017. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyorssegélynek próbálj nyújtózkodni, függeszkedni, hátha az segít. De igazából el kéne menni orvoshoz, gyógytornászhoz vagy csontkovácshoz megnézetni. Kis megnyugtatásul, a háti szakaszon, a lapockák között viszonylag ritkán alakul ki porckorongsérv, az inkább a lordotikus szegmensekben gyakori (nyaki, ágyéki), és általában nem pontszerű, hanem sugárzó fájdalommal jár. Ettől függetlenül lehet más, kisebb probléma, amit minél előbb diagnosztizálnak, annál gyorsabban és kevesebb gonddal megúszható.


(egy csontkovács)

2017. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2017. jún. 28. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!