Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Illene hozzám ez a szakma?

Illene hozzám ez a szakma?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon érdekelnek a rák fajtái, tünetei, lezajlása stb...

Épp ezért rákos gyerekeknél akarok ápolónő lenni. Ezzel már csak egy baj van...NAGYON érzékeny vagyok. Mindenért sírok...és nehezen dolgozom fel ha valami rossz történik...

Attól tartok, hogy ha meghal valaki azt nem fogom tudni feldolgozni, mivel mindenkit nagyon könnyen megszeretek...

Szerintetek?



#rák #munk a
2017. júl. 6. 07:43
 1/2 anonim válasza:
Szép dolog ápolónőnek lenni meg betegeket gyógyítani ,de az orvosok s ápolók is elég gyakran találkoznak a halállal (főleg idehaza az állapotok miatt) Ha érzékeny vagy s könnyen a szívedhez nőnek a betegek akkor nem ajánlanám.pláne egy olyan betegségnél amiről mainapig nem tudják pontosan mitől alakul ki. ráadásul gyerekosztályon úgy belenézni a rákos gyerekek szemébe hogy tudod hogy nagyon kevés esélyük van hogy megéljék a felnőtt kort. De te érezd mennyire tudsz "felnőni" a feladathoz. (én nem vagyok egy együtt érző de nem vállalnám)
2017. júl. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom:(((

Köszönöm szépen!

2017. júl. 7. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!