Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hasmenés ellen?

Mit csináljak hasmenés ellen?

Figyelt kérdés

Ébredés után rögtön mennem kellett a vécére, nem vízszerű volt hanem attól kicsit sűrűbb. Utána is éreztem a hasamban azt az érzést de tudtam, hogy kb semmi nem fog jönni ezért tartottam, aztán egy idő után csak elmentem. Egész nap érzem ezt az érzést de most nem kell menni. Tegnap csak sült csirkecombot ettem krumplipürével meg délután egy kis dinnyét. Ma 3-4 darab rántott cukkinit. Nem értem, hogy akkor most mitől... de néha szokott ilyen lenni. Hideg teát ittam tegnap is, ma is.

Ma délután megyek egy barátomhoz és vasárnapig ott leszek. Nem szeretném, hogy így teljenek a napok mert amúgy is cikinek érzem ha velem történik. Később lehet, hogy beveszek egy Imodiumot. De direkt nem is eszek (mondjuk amúgy sem vagyok éhes) nehogy menjen a hasam. Annyira bosszantó...


2017. júl. 12. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet a dinnye hajtott meg, vegyél be széntablettát és ne egyél semmi zsírosat, tejes dolgot. Reszelt alma jó ilyenkor és ropi, sós vízben főtt burgonya.
2017. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!