Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok rosszul úszás után?

Miért vagyok rosszul úszás után?

Figyelt kérdés
Két hete újra járok úszni. (20 év után kb) A kispesti uszodában. Időnként megszomjazom nagyon. Ekkor az erre kijelölt csapból iszom. És, kb negyed óra múlva mindent kihányok... mért? Mikor nem iszom, nincs ilyen gond. A csapvíz miatt, vagy a többiek azt mondják, valószínűbb, hogy nyeltem a medence vizéből... - csak nem figyeltem. Szóval, ötlet, mért vagyok rosszul úszás után? Mi az amit ne tegyek, vagy figyeljek oda? Köszi előre is.

#víz #hányás #úszás utáni rosszullét
2017. aug. 11. 10:21
 1/2 Mirtiádész válasza:
Sajnos nem tudom, hogy miért vagy rosszul, de ez, ahogy elmondtad eléggé úgy tűnik, hogy a víz miatt, amit a csapból iszol...Én a helyedben vinnék egy kis üvegben vizet (ha lehet), és utána nézném meg, hogy rosszul vagyok e, vagy sem...
2017. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, az lesz, viszek magammal. Köszönöm a gyors választ.
2017. aug. 11. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!