Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha danabolt (100db) szeretnék...

Ha danabolt (100db) szeretnék külföldre vinni (Anglia) akkor, ügye ez a mennyiség csak saját felhasználásra elég, elkobozhatják, megbüntethetken, esetleg lecsukhatnak érte?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy illegális szarság. Lefoglalhatják, ha vágják mi az. De lehet nem is fognak vele foglalkozni. Amúgy a helyedben nem szednék ilyen vackokat, rámehet a májad és tönkre teszed magad teljesen.
2011. máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
persze azt én is tudom, hogy ez micsoda:) arra vagyok nagyon kiváncsi, hogy ezért megbüntethetnek-e, vagy akár lecsukhatnak-e? mert nem szeretnék ilyenbe belemenni akkor, csak ügye hallottam hogy ha a mennyiség csak saját felhasználásra elég akkor nem csuknak el érte
2011. máj. 15. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!