Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkezdtem probiotikum 7et...

Elkezdtem probiotikum 7et szedni az ibsem miatt mennyi ideig szedjem?

Figyelt kérdés

Egy éve próbálkozom mindennel, viszont egyedül ez vált be eddig, viszont attól félek, ha majd elfogy a dobozból és leállok vele a hatás is odaveszik.

Hogy kell szednem?

Miután elfogyott a doboz annyi, vagy még eggyel-kettővel...?



2017. aug. 18. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy IBS-t nem vág helyre pár doboz probiotikum, de szuper, hogy egyáltalán érzékeled a pozitív hatását. Ma még nincs olyan készítmény, aminek a baktériumai kolonizálni (megtelepedni) tudnának a bélben, csak amíg áthaladnak, addig tehermentesítik a "bennszülötteket", így azok tudnak regenerálódni. Ha nincsenek az elváltozás hátterében egyéb dolgok is, akkor is szerintem jó sokáig kell szedned, ha ettől várod a gyógyulást.
2017. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szedek mellette spitominr,serliftet,magnezium Bt,meg valami gyogyszert ami nem jutt eszembe, valami lottyot ami elmeletileg segit a has helyrehozasaba es dietazni is igyekszem.

Koszonom a valaszt.

2017. aug. 23. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!