Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon gyors az anyagcserém...

Nagyon gyors az anyagcserém mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
18/F 184/72 vagyok. Rengetegszer kerültem már kellemetlen helyzetbe az anyagcserém miatt, volt hogy egy 30 perces temetésen 5 ször kellett kimenynek wcre mert nemtudtam visszatartani, mindig kérdik hogy meg vagyok-e fázva azt csak ugy néznek mikor mondom nekik hogy én ilyen vagyok.Ha bármi hideget iszok egyből rámjön és wcre kell mennyek és kijön az egész, kajával ugyan ez van átmegy rajtam ha min. 2 szer nem nagywc-zek 1 nap már fáj a hasam.Tömeget szeretnék növelni 2 éve eddzek de iylen anyagcserével nehezen megy. Van aki aztmondja vizsgáltassam meg a veséim meghogy bélférges vagyok, mert egyszerűen eltűnik bennem amit eszek márpedig rengeteget eszek. mit kéne tennem?
2010. máj. 25. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Valóban el kellene menni az orvoshoz.
2010. máj. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a vesének nincs a bélférgekhez sok köze...:) de vizsgáltasd ki magad.
2010. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt tudom:D nem úgy értettem
2010. máj. 25. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy férges vagy, de persze ezt csak az orvos tudja kizárni. Valami anyagcserezavarod azonban biztos, hogy van, hiszen nem áll meg benned semmi. Kérlek menj dokihoz és vizsgáltasd ki magad.
2010. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Á lusta vok, meg ilyenkor általában az van hogy nem találnak semmit... deazér köszi
2010. máj. 25. 18:49
 6/6 soma9111 ***** válasza:
Na Miujsag veled azóta?
2023. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!