Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tesóm epilepsziás. Mit kell...

Tesóm epilepsziás. Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
kiderült h. a 16éves hugom epilepsziás!Nem akarja szedni a gyógyszereket mert rosszul van tőlük,de az orvos szerint szednie kell tovább!!Elvan keseredve naon! Anyum egyedül nevel minket(ill én férjhez mentem már...ugyh.csak 2 gyereket nevel)De most h.a teóm tartósan beteg semmit nem kap pedig nagyon drága a gyógyszer...nem tudtok adni vmi tanácsot h.mit csináljon,vagy kihez forduljon??
2011. nov. 7. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Keressen egy másik orvost, hátha kaphat másik gyógyszert.

TE nem tudsz rajta segíteni.

De lécci!!!! Máskor használd az összes betűt! A nagyonban van gy betű, a tesóban pedig s.

2011. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ilyen idegesen pont nem a helyes írásra figyelek
2011. nov. 7. 11:23
 3/11 Virág6 ***** válasza:
Ha szednie kell akkor muszály.Megkérdeztétek az orvost,nincs helyette másik gyógyszer?Erre a betegségre való?Az én unokatesóm is szedi,azóta nincsenek rohamai.Sőt ismerek olyan embert is,hogy már kigyógyúlt a betegségből.Menjetek vissza az orvoshoz,és biztos ír másmilyen gyógyszert epilepsziára.
2011. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2x voltak vele az orvosnál és azt mondta h.az a gyogyszer jo! De a tesom rosszul van tőle....
2011. nov. 7. 11:48
 5/11 Virág6 ***** válasza:
Nem értem az orvost,mért nem érdekli,hogy ha nem bírja az ember a gyógyszert,akkor mért nem ír fel másikat.Másik orvos nem jöhet szóba?Az én unokatesóm jár kontrollra az Sztk-ba.Nem tudom ti ott nem tudnátok megbeszélni,más orvossal?
2011. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Anyum mondta elviszi másik orvoshoz...csak a tesóm attól fél h.ott is ilyen rossz gyógyszert kap
2011. nov. 7. 12:07
 7/11 Virág6 ***** válasza:
Hát meg kell mondani annak az orvosnak,hogy a tesód nem bírja.ennyi.Több féle gyógyszer van abból is.Az jó hogy elviszi.
2011. nov. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot...
2011. nov. 7. 12:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Irtam üzenetet,segitek amibe tudok!
2011. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Próbáld neki mondani, hogy neki azt KELL szednie és jobban lesz tőle. Vagy tényleg keressetek másik orvost. Esetleg tedd bele az italába vagy ételébe, más hogy nem tudod oda adni.
2012. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!