Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehetett? Mi a bajom?

Ez mitől lehetett? Mi a bajom?

Figyelt kérdés

délben elkezdett hányingerem lenni, étvágytalanság lett úrrá rajtam és szapora szívverésem volt, remegett a kezem.

álmos is lettem, enyhe szédülés, mintha égett volna a szemem.

olyan volt mintha leesett volna a vércukrom, ettem egy keveset és kb fél 3/4 óra múlva jobb lett, nem tudom hogy a kajától vagy nem?!

de ha leesik a vércukrom akkor pont hogy éhesnek kéne lennnem nem?


2017. aug. 29. 20:32
 1/2 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem hogy az egyik fülem zúgott is, mintha bedugult volna
2017. aug. 29. 20:35
 2/2 anonim válasza:

Ha leesik a vércukrod akkor azt érzed hogy gyenge vagy szédülsz ennek következtében gyorsabban veszed a levegőt végül elájulsz ha nem ülsz le gyorsan és nem iszol vagy eszel egy keveset.


Szóval szerintem ez volt itt a probléma hogy nem reggeliztél rendesen, de ha ez már máskor is előfordult(annak ellenére, hogy betartod az 5 normális adagból álló étkezést) akkor legyen nálad szőlőcukor vészhelyzet esetén vagy menj az orvoshoz aki egy vérvételből meg tudja állapítani, hogy esetleg cukorbeteg lennél.

2017. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!