Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon lehet nekem egyáltalán...

Vajon lehet nekem egyáltalán majd gyerekem?

Figyelt kérdés
21éves lány vagyok jelenleg ,nincs tervbe még ilyen ,viszont sokszor megfordult már a fejemben, hogy nekem lehet hogy problémás lenne majd a gyerekvállalás. Egyrészt 45kg vagyok, másrészt gerincműtétem volt régebben, s le van merevítve a hátam, vérszegény, vashiányos vagyok, a műtét után is kaptam 2 tasak vért annyira rossz volt a vérképem utána.. S műtét óta nem emelhetek 5kg-nál többet életem végéig...soha nem vehetem majd fel ölbe a gyerekem... A hányástól pedig rettegek, egy ilyen vírustól min 3kg-t le szoktam fogyni 1 nap alatt,ha végighányom majd a terhességet nem is marad belőlem semmi..Szerintetek?Képes lennék gyerekvállalásra így valaha is? Hízni nem tudok, évek óta 45kg vagyok.. cipekedni sem birok stb..
2017. szept. 4. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

A vashiány kezelhető, orvosilag.

Az állóképesség javítható sporttal.

A testsúly megfelelő táplálkozással és sporttal javítható, ez is orvosi segítséget igényel.



Azaz kutya bajod nincs, csak nem emelhetsz. Mire föl ez a nyüszögés?

2017. szept. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Ha majd tényleg akarsz, felülemelkedsz a pi.. csogáson és összeszeded magad. Addig meg nem ajánlom.
2017. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az újszülött könnyebb, mint 5 kiló. Meg aztán bele is tehetik az öledbe később is.
2017. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!