Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem múlik el a boka fájdalmam...

Benc100 kérdése:

Nem múlik el a boka fájdalmam (? )

Figyelt kérdés

14F

Atletizalom es freestyle rollerezem.Kb fel eve faj a bokám voltunk orvosnál is o azt mondta hogy befelé all a bokam ezert a boka magasitot ajanlotta ami kifele is donti a labfejet ezt használom mar par honapja. A hasznalata utan 2honappal elmúlt a fájdalom aztan most megint elkezdett mind a 2 bokam fájni. Alig tudok futni ugraskor ha leerkezem az tényleg nagyon faj... Ebben az évben elég sokat nőttem lehet az is befolyasolja. Neha edzesen ha futok begorcsol az egesz labam es ugy erzem hogy mintha a csontom fajna főleg a sípcsontom. Nemtudom mitcsinaljak :/ az biztos hogy hanyagolom az edzest es az ugrasokat

Tudom orvoshoz kene mennem es elis fogok de gondoltam elobb itt megkerdezlek titeket hogy mi tevo legyek? Esetleg mar volt e valakinek ilyen? Mitcsinalt? Mennyi ido múlva mult el a fajdalom? Kenjem valami kremmel? Előre is köszi a válaszokat! :) bocsi a helyesírási hibákért



2017. szept. 4. 16:17
 1/1 CFB válasza:
Never ilyenem speciel nem volt. Minds el a szüleidnek. És sportorvoshoz kéne talán elmenni. Vagy az edző. Nekem ő oldotta meg minden problémám, akár kisebb volt akár nagyobb (igaz, ő egészségügyis, és lábakkal foglalkozik leginkább).
2017. szept. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!