Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kezd el szúrni a szívem...

Miért kezd el szúrni a szívem ha alváskor az oldalamra fordulok?

Figyelt kérdés

Ha hanyatt vagy hason fekve alszom akkor semmi baj, de amint oldalra fordulok érzem a szúró érzést. Ez mitől lehet?


(túlsúlyos nem vagyok)


L/18


2010. máj. 26. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos,de szerintem valószínű,hogy a panaszodat nem a szíved okozza.Talán egy becsípődött bordaközi ideg az,ami bizonyos testhelyzetben fáj.Azért merem ezt mondani,mert nekem is volt és gyakran van hasonló panaszom,de a kardiológusom semmilyen eltérést nem talált.Azt mondta,valószínű csak egy idegszál.
2010. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Nem feltétlenűl szív betegségről van szó. A legtöbb embernél előfordul, ami a legtöbb esetben csak egy egyszerű ritmuszavarról van szó. Ha nagyon zavaró nálad ez a dolog csináltass EKG kivizsgálást. Sok szerencsét, és nyugi!

2010. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!