Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbetegség lehet? Mit...

Pánikbetegség lehet? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Kamaszkoromban 160-as pulzussal kerültem kórházba és kaptam rá gyógyszert amit évekig szedtem. Utána talán kétszer ment fel a pulzusom annyira és azóta nem volt ilyen pedig eltelt már egy pár év. Nemrég kértem egy időpontot kardiológiára rendszertelen szívverés érzés miatt, két orvos is vizsgált de egyik se talált semmi különöset és egyszer mikor volt egy ilyenfajta rosszullétem látott orvos de ő se észlelt semmit. Szóval ebből gondolok már arra, hogy valójában nincs is problémám csak mivel félek hogy rosszul leszek vagy neadjisten történik velem valami így ezért érzem. Próbálom magam lekötni és abszolút nem stresszelek már hónapok óta... Van amikor a semmiből hirtelen dobban egyet és akkor megijedek aztán erre gondolok. Van hogy napokig, hetekig nem érzek semmit. Valamelyik nap is úgy éreztem, hogy valami nem jó és ma is érzem. Csak sajna ilyenkor ezen túráztatom az agyam akaratlanul is és elkezdem számolni a pulzusomat meg mellkasomhoz teszem a kezem, hogy érezzem de végülis nem veszem észre, hogy kihagyna meg semmi csak belül úgy érzem, hogy nem szabályos. Biztonság kedvéért most magánorvosra pályázok, ő biztos meg tudná mondani és jobban bíznék benne mint egy "egyszerű" orvosban.

Olvastam hogy pánikbetegség miatt is lehet ilyesmi és mivel konkrétan egyik orvos de mondott semmit így erre gondolok.


2017. szept. 9. 19:19
 1/2 anonim válasza:
Nem vagyok orvos de szerintem is pánikbetegség helyedben felkerésnék egy pszichiátert
2017. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amikor az a bizonyos dolog történt velem kamaszkoromban akkor elküldtek az Országos Kardiológia Intézetbe és ott láttak valamit, viszont valahogy nem került sor többre. Rajtuk kívül egy kardiológus se mondott semmit. Pedig szerintem egy olyan helyen biztos nem mondanak hülyeséget és biztosan értenek hozzá, gondolom. Épp ezért a közelben szeretnék magánorvoshoz menni.
2017. szept. 9. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!