Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez az alkohol miatt lehet?

Ez az alkohol miatt lehet?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 2 és fél éve minden hétvégén iszok alkoholt. Nem keveset, tehát mindig részegség a vége. Az utóbbi időben észrevettem, hogy az agyammal törtét valami. A munkahelyemen meg akartam a rekeszeket számolni és szó szerint nehezemre esett 18 rekeszt megszámolni. Belekezdtem és a felénél elvesztettem a fonalat. És vagy 3-4-szer át kellett számolnom, hogy megfelelő eredményt kapjak. Elég ijesztő érzés volt. Ezen kívül sokszor elfelejtem, hogy mit hova tettem, illetve mit is akartam csinálni. Érzem, hogy beszűkültebb a gondolkodásom. Nem tudok több felé koncentrálni. Csak egyre tudok mindig gondolni, de arra is eléggé összpontosítani kell. Elég bosszantó. Ez az alkohol miatt lehet. Azért kételkedem a kérdésbe, mert 2 és fél év azért szerintem kevés ehhez. Van aki 60 éves, végig itta az egész életét és viszonylag normális még. Mi lehet ez?

2017. szept. 12. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már vagy 8 éve alkoholista vagyok , minden hétvégén én is offra vágom magam, és jelenleg is iszok, igaz ma este csak 1 sör, két feles, meg egy fél üveg bor, de nem tapasztaltam még ilyet.
2017. szept. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem emiatt van szerintem .
2017. szept. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Javaslok egy neurológiai kivizsgálást.

Egyébként a "van, aki 60 éves" témára nem alapozható semmi; mindenkinek más a testfelépítése/szervezete.


Amúgy rajzold le papírra egy analóg óra számlapját, és mutasd meg valakinek. Ha szabályos órát rajzoltál, nincs nagy gáz, de a kivizsgálás mindenképp megér egy misét.

Lehet az alkohol, lehet kimerültség, sok minden lehet.

2017. szept. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenki igy jár , csak nem mindenki ismeri el, vagy fel ezt. Ha fel is ismeri magán ezeket a jegyeket, tagadja.

De persze az is lehet hogy nálad ez fokozottabban jelentkezik, mert jobban árt az alkohol.

Egyébként ha bármi is árt bármilyen mértékben , nem kell tovább fogyasztani.

2017. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!