Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt hiszem, hogy a fogorvos...

Azt hiszem, hogy a fogorvos elrontotta a fogszabályzásomat! Nagyon kéne a segítség! Járt már valaki hasonlóan? Több info lennebb.

Figyelt kérdés
Szóval, nekem csak két problémás fogam van, jobb oldalon. Amikor elmentünk orvoshoz ő azt ajánlotta, hogy ne költsünk horribilis árakat a fogszablayzasomra, inkább próbáljunk ki valami újat. Az történt, hogy alulra, a fogam belső felére felragasztott egy kis kapót, felülre pedig ugyanígy csak a fogam külső felére, ezeket pedig egy gumival összekötötte, hogy egymást húzzák helyre. Ez eddig szép és jó, de az ,,incidens" óta eltelt két-három hét és hatalmas volt a változás. Eddig nagyon boldog voltam, hogy helyre jön a fogam ilyen könnyen, de ma észrevettem, hogy hátrafelé az állkapcsomban nem talál a harapás és nem tudom összecsukni a számát. Ami még aggasztóbb, hogy a következő vizsgálatra jövőhéten mennék, csak pont elutazunk, ezért elmarad. Most mit tegyek? Ne tegyem vissza a gumit? Hívjam fel a rendelőt? Ha valaki járt már hasonlóan vagy van valami tippje nagyon megköszönném! Sürgős!!!

#fogszabályozás #elrontottfogszabályzás
2017. szept. 21. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem rontotta el, nyugi :D
2017. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!