Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véralvadás gátló injekció...

Véralvadás gátló injekció beadására meg lehet valakit kérni rendelőben pl?

Figyelt kérdés

Térd műtét után 1 teljes hónapig kell véralvadásgátló injekciót kapnom, de én magamnak képtelen vagyok beadni és azt se nagyon tudom elképzelni, hogy családtagom beadja. Nem is tudnák. Be lehet ezzel menni valami rendelőbe, hogy beadják? Vagy körberöhögnek?

Sajnos tű iszonyom van, nézni se tudom ha belémdöfik.

Köszi előre a tippeket.

Eddig ügyeskedtünk...szomszéd ápolónő, ha itthon van megkérjük, csak kicsit kínos 1 hónapon át ezzel zaklatni,

Köszi a tippeket


2017. szept. 22. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj be a rendelőbe, a nővér vagy a doki szó nélkül beadja. Nem mindenki képes megszúrni magát, és a legtöbb családtag sem képes rá. Így nem fognak kiröhögni.
2017. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Huh, köszi. Öszintén csodálkoznék is, ha mindenki akkora hős lenne.A legtöbb ember azért parázik a tűtől.

Ok, nagyon köszi. Megnyugtató hogyy nem néznek hülyének :-)

Huh, Köszi!

2017. szept. 22. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyum hétköznap a körzetihez ment, hétvégén az ügyeletre, szó nélkül beadták neki.

Most apumnak kellett, muszáj volt beadnom neki mert én nem tudtam fekvőbetegként vinni sehova, az első szúrás volt a legnehezebb.

2017. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A yuetubon számtalan film van róla. Én ott néztem, és közben ugyan úgy csináltam. Ne a tűs kezet nézzed, hanem a másikat, amivel összefogod a hasizmot.
2017. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én két hónapig nyomtam az ágyat. Mikor vért kellett venni, kijött a háziorvosom asszisztense, és levette, elvitte a laborba. Hasszurihoz anyagi csőd lett volna minden nap kihívni. Szerintem semmivel sem rosszabb, mint egy epilálás :)
2017. szept. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!