Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lett egy pukli a hasamon...

Mitől lett egy pukli a hasamon Fraxiparine injekció után?

Figyelt kérdés
Ez volt a negyedik alkalom hogy beadtam.Egyszer az orvos adta be, kétszer én de anyum azt mondta nem jól csinálom, csináljam vízszintesen. Megcsináltam és kozben láttam ahogy felgyülemlik a bőröm alatt és ilyen pukli lett ott. Jelen pillanatban úgy néz ki mintha hasba csípett volna egy szúnyog és még viszket is. Ez mitől van? Rosszul szúrtam volna bele vagy allergiás reakció? Volt eddig valakivel ilyen, mikor fog eltűnni?

2017. jún. 18. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Velem akkor volt ilyen, mikor veletlenul mar azelott elkezdtem kihuzni a tut, hogy teljesen beadtam volna a gyogyszert, igy egy keves a borombe ment, es nem ala. Fel fog szivodni, ne piszkald. Ne anyukadra hallgass, hanem ugy csinald, ahogy az orvos mutatta. Csipd ossze a borod, es fuggolegesen, mintha hasba akarnad dofni magad, ugy add be. Ne aggodj, nem fogod tudni tul melyre szurni, ahhoz nem eleg hosszu a tu. De igy meg nem megfeleloen adod magadnak.
2017. jún. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2017. jún. 19. 18:36
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én géppel adom magamnak az inekciót, ami jelzi mikor húzzam ki stb. Az is szokott puklikat hagyni, ami főleg attól van, hogy az ,,anyag" nem tud felszívódni olyan gyorsan, így felgyülemlik. Nem kell aggódni, felszívódik egy idő után :)
2017. júl. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!