Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert van ez? Tobbi lent

Miert van ez? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Elkoltoztunk egy teljesen masik varosba(500kmrel arrebb) es ev eleje ota ez mar a masodik sulim. Az elsoben nem fogadtak be, talan tul kivulallo voltam, mivel itt ilyen okostojas divatcicak nagy okostelefonokkal voltak. Nekem nincs ket meteres telefonom es altalaban nem kovetem a trendeket. A barataimmal inkabb szemelyesen beszelgettunk. Visszaterve mindig beteg voltam, de tudom h amiatt mert nem fogadtak be. Probalkoztam, bezelgettem, de sajnos nem ertettem h miert egy random fiurol beszelgetnek egesz allo nap es az uj iphoneokrol. Atjottem egy masik suliba. Elso nap is mar nagyon ledvesek voltak, nagyon tetszik a suli es rendesek is. Viszont most is beteg vagyok, amit mar nem ertek. Neha kicsit elveszettnek erzem magam de uj vagyok igy ertheto szerintem. Viszont ezt a betegeskedest nem ertem, de van egy olyan erzesem h lelki okokbol van ez is. Remelem jo kategoria, ha nek bocsi. A valaszokat elore is koszi :)
2017. szept. 27. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:

igen, lehet, h lelki okai vannak. de hogy érzed magad, lehet valami, ami bánt? miért költözködtök ennyit? szüleiddel jó a kapcsolatod? rossz, hogy el kellett költöznöd? tudod, van csomó olyan kérdés, amire te tudod csak a választ, vagy még te sem.

először gondold végig, hogy lelkileg hogy érzed magad, ha esetleg segítségre van szükséged, akkor lehet, hogy egy pszichológussal való kötetlen beszélgetés nem ártana.

a testi tünetek, betegségek általában akkor jönnek ki, mikor az emberek lelkileg is gyengék, kimerültek.

2017. szept. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!