Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok rosszúl autóban...

Miért vagyok rosszúl autóban de buszon, hajon, repülőn, vonaton nem?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban lakom a városban 30km re és minden héten szüleimmel szoktunk menni vásárolni, vagy moziba, ilyen helyekre.

És amíg beérünk a városba van hogy 2-3 szor is meg kell álnunk mert rosszúl vagyok és néha még hánynom is kell...

De ugyanezt az utat minden nap megteszem busszal suli miatt és akkor semmi bajom, és repülőn sem voltam rosszúl és hajón sem.

Miért van ez?

Miben különbözik a kettő?

15F



2017. okt. 9. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, de én úgy vélem, hogy autóban jobban érzékeled a mozgást, fékezést, gyorsítást, stb, így a belső füled könnyebben összezavarodik, mint pl repülőn.
2017. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szűkebb hely, kevés mozgáslehetőség.

Ld még: clausztrofobia

2017. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És mitgondoltok kifogom nőni?

Mert Anyum is ilyen rosszúl volt ennyi idősen de már kinőtte azt mondta.

2017. okt. 9. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában felnőtt korra elmúlik, de én nemrégiben mentem egy olyan sofőrrel, aki eléggé rángatta az autót, gyors, kanyar, gyors leállás, hányingerem lett, pedig a mi autónkban nem szokott.
2017. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!