Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért utálja ennyire lányomat...

Miért utálja ennyire lányomat a gyerekorvos? Mit szóltok a történethez?

Figyelt kérdés

Lányom szakiskolába jár. Külső gyakorlat is van, ami néha hétvégére esik. Történt, hogy hasmenése lett, férjem felhívta a "főnökét" aki mondta táppénzes igazolás kell.

Lányom hétfőn tudott elmenni,orvos elküldte vérvételre,másnap visszarendelte (Lányom már ment volna iskolába, valószínű csak gyomorrontása volt.) Akkor újra elküldte "gyomorvizsgálatra", visszament újra.Ma megmondta,hogy nem tud táppénzes igazolást adni. Majd az ellenőrzőjével menjen vissza, az most az iskolájában van. Holnap mindenképpen megy iskolába. Két éve van ez az orvos, az elődje nyugdíjba ment. Mindig ezt csinálta gyerekemmel. Egy évben kb. 4-szer szokta lányom megkeresni, kisebb panaszokkal, (egyszer hányt, akkor az iskolából küldték, haza, menstruációs görcs) mindannyiszor vérvétel.

Én ideges lettem amikor megtudtam, hogy utólagos igazolást kell kérnie. Én dolgoztam akkor, férjem volt itthon.Felajánlottam beszélek a főnökével majd ledolgozza utólag. Nem Ő azért elment orvoshoz,nagyon pipa vagyok rá is, lányomra! Tudja, hogy szivatja ez az orvos amióta Ő a körzetis. Most attól félek mi van ha egyáltalán nem ad igazolást vagy újabb vizsgálatokra küldi. Az már biztos, hogy le kell dolgoznia azt a bizonyos hétvégi napot. Meg 3 napot hiányzott most az iskolából. Ok 1-et én leigazolhatok.Aztán kapom a figyelmeztetést az of-tól mert a gyerekem igazolatlanul lóg? Alaposan megmostam a fejét,(Lányomnak) képes ennyit kínlódni egy igazolásért. Istenem 7 órát le kell dolgoznia meg esetleg egy kis letolás mert nem visz orvosi igazolást. Mit várt ettől az orvostól?


2017. okt. 11. 16:34
 1/5 anonim válasza:
85%
Annyi esze egyikőtöknek sincs, hogy orvost váltsatok?
2017. okt. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg az orvos nem vizsgáltatja ki a panaszát, akkor meg azért pocsék orvos..

Ha ennyire nem vagy elégedett vele, miért nem kerestek másik orvost?

2017. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát konkrétan az a probléma, hogy az a xemet orvos megpróbálja kideriteni, mi a baja a gyereknek. A mocskos xemetlada, hát hogy kepzeli? ???
2017. okt. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem az a probléma, hogy megpróbálja kivizsgálni. Bár nem egy beteges gyerekről van szó. Lányom mondta hétfőn, hogy hétvégén volt beteg. Miért nem mondta egyszerre,ott hogy nincs igazolás! Jogos, tényleg utólag miért higgye el! Miért kellett már nem először ez a tortúra. Most már lányomat is sajnálom (remélem tanult az esetből). Nincs utólag! Ha én otthon vagyok az ügyeletre mentem volna vele. Ezt kellett volna, így megmondani az orvosnak.
2017. okt. 11. 19:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Első! Eszembe jutott az orvos váltás! Nem azért mert ugrálós vagyok mielött még ezzel jön valaki. 2 nagyobb lányom végig ugyanannál az orvosnál volt gyerekként. Én sem váltottam sohasem.
2017. okt. 11. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!