Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandó rossz álmok mitől...

Állandó rossz álmok mitől lehetnek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hétben sorozatosan rosszakat álmodok. Van, hogy nem emlékszem konkrétan az álomra csak reggel amikor felébredek rossz érzésem van. Múlthéten is meg tegnap éjjel is halálesettel álmodtam azt tudom de mellette sok hülyeséget ami rossz érzés. Meg az éjjel közepén is van, hogy felkelek de nem tudom miért, általában olyan 2-3 óra körül. Az alvás többi részével nincs gondom mert viszonylag hamar el szoktam aludni ha lefekszem, nem forgolódok sokat és amikor éjjel felkelek szinte rögtön vissza is tudok aludni. Csak ezek a rossz álmok nem jók.

Vajon mi lehet az oka? Most tényleg elég stresszmentes, nyugodt életem van...


2017. okt. 22. 18:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és ha többször ébredek fel akkor az van, hogy mondjuk 2-3 órakor felébredek és emlékszem, hogy rosszat álmodtam. Majd felébredek pár órával később is, akkor is rosszat álmodtam és így tovább :/
2017. okt. 22. 18:59
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet valami zavar alvás közben, horkolsz, meleged van, rossz a szoba levegője, kényelmetlen az ágy, változtatnod kell a testhelyzeteden. Testmozgásra van szükséged, lehet a vérnyomással vannak gondok.
2017. okt. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!