Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányás szag rögtön ébredés...

Hányás szag rögtön ébredés után? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ez már elég rég történt, azonban még mindig olyan, mintha csak tegnap lett volna. Megfelelő magyarázatot azóta sem találtam rá.


Kétszer történt meg. Egyik reggel rögtön ébredés után. Tesóm korábban kel suli miatt, mint én, ezért a legtöbbször, amikor készülődik, én is megébredek. Ebben az esetben viszont nem a készülődésre ébredtem, hanem erős hányás szagra. Olyan intenzív volt, hogy felfordult tőle a gyomrom. Egyből felültem az ágyamon, mert azt hittem, hogy tesómmal lett valami, rosszul lett és behányt a szobába. De nem. Nem is volt ott. Annak is betudtam, hogy talán csak az agyam játszott velem, de jó pár percig tartott a szag, úgy, hogy teljesen ébren voltam. Megnéztem, nem volt a szobában semmi romlott, kaját amúgy sem hordunk be, állatot nem tartunk.

Másik alkalommal napközben volt. Épp a mosdóba siettem, amikor ismét éreztem ezt a büdös szagot. Most azonban nem volt olyan intenzív, és sokáig sem tartott.


Mi lehetett? Lehet, hogy egy egészségügyi probléma volt, ami azóta javult? Vagy szimplán az agyam játszott velem, kétszer is?


Nem igazán tudom, hogy jó helyre írtam-e ki a kérdést, de nem találtam megfelelőbb kategóriát.


2017. okt. 26. 12:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!