Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggeli aerobedzés : Ébredés...

Reggeli aerobedzés : Ébredés után rögtön egy tejsavó turmix, majd utána 20 perc szobabicklizés. Ez igy jó?

Figyelt kérdés
Tömegelés után vagyok.Izomvetséget minimalizálni szeretném,ezért kell a tejsavó.Biciklizés arra kell hogy jól beinditsam a metabolizmusomat.Vélemények?

#reggel #azerob
2015. máj. 7. 11:05
 1/7 A kérdező kommentje:
kevés lesz az a 20 perc igaz?:(
2015. máj. 7. 11:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj inkább egy kemény kardiót aerob helyett.
2015. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de kalória minuszba leszek a szálkásitas miatt.Amigy ugy is ekcto vagyok.Nemszivessen kardiózok ha nemvagyok betöltve ch-val..
2015. máj. 7. 11:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Tejsavót utána, nem kell fosni.
2015. máj. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Főleg aerobtól nem, nem fogja lerepíteni rólad az izmot.
2015. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bcaa mondjuk mehetne.
2015. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tyler913 ***** válasza:
Az éhgyomor az éhgyomor...Ráérsz utána enni,de akkor meg szilárd reggelit. És 20 perc az kevés,legyen inkább 40. Nem kell ennyire félni az izomvesztéstől,ha a napi kajád jó,nem fogsz izmot veszíteni,pláne tömegnövelésnél (ha jól értelmezem,amit írtál).
2015. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!