Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy zajlik a lágyéksérv műtét?

Hogy zajlik a lágyéksérv műtét?

Figyelt kérdés
Katéterezés van a műtét alatt/után?

2017. okt. 26. 21:09
 1/2 István1973zsir válasza:
nekem 2014ben volt bal oldali lágyéksérv műtét, kb egy gyerekökölnyire volt már kint. A műtét előtt gerincbe kaptam érzéstelenítést ami nem volt különösebben fájdalmas. A műtét alatt benyugtatóztak annyira hogy végig aludtam, egyszer tértem magamhoz a vége felé akkor éreztem, hogy valamit matatnak rajtam és szóltam az altatóorvosnak aki megint elaltatott. A műtét kb 2 óra volt du 3tól 5ig. Utána bevittek a kórterembe átraktak az ágyra de annyira gyenge voltam hogy nem tudtam ebben segiteni az áoolóknak. Kb éjfélre ment ki a gerincérzéstelenítés hatása addig szar volt mert nem volt szabad mozogni utána már el tudtam aludni. A műtét során beültettek egy hálót ami fogja a hasat. 3 nap múlva hazaengedtek kb egy 7ig nagyon gyenge voltam és kb 1 hónap alatt erősödtem teljesen vissza. Azóta minden rendben , nem emelek semmi nehezet. Az egész inkább kellemetlen volt, mint fájdalmas. Nekem építkezés alatt jött ki a sérv, szó szerint kidolgoztam a belemet :-) Remélem neked is minden ok lesz, ne aggódj!
2017. okt. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KulGery ***** válasza:

Én végig ébren voltam a lágyék sérv műtét alatt. viszont semmit sem láttam belőle. Utána nem röhöghettem. Persze az összes haverom nevettetett.

Egyszerűen felvágtak, közölték, hogy mekkora rendetlenség van... majd össze varrták amit kell, rendet raktak, majd a hasam is összevarrták, azt "mehettem". Pár napig benn feküdtem, majd uzsgyi haza.

Azért fájt a nevetés...

2017. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!