Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem kezeltetem a lúdtalpama...

Ha nem kezeltetem a lúdtalpamat akkor fokozódni fog? Tehát egyre jobban be fog esni a talpam?

Figyelt kérdés
Jelenleg 20 éves vagyok, kiskoromban nagyon sokat jártam gyógytornácra, gerinctornára..sajnos tölcsérmellkasom van. Kiderült hogy lúdtalpam van..ez 17 évesen derült ki és nem mentem el azóta ortopédiára mert azt hittem hogy csak enyhe..viszont mostanában eléggé fáj a lábam, szerintetek fokozódott? :( Vagy a lúdtalpbetét csak enyhíti a fájdalmat?
2017. nov. 7. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem világ életemben lúdtalpam volt. Hiába írtak fel betétet, úgy nyomta a lábamat, hogy használni nem bírtam.

Szóval én nem kezeltetem. Fájni sem fájt soha.

De ha neked fáj, akkor nyilván el kell menni orvoshoz, mert neked akkor lehet, hogy olyan fokú, hogy muszáj használnod betétet, vagy ajánlanak valamit rá.

2017. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Körülbelül nekem is ilyen.: [link]


Tehát nekem nem lapul le teljesen..a kérdésem az igazából hogy ha nem kezeltetem, nem használok betétet stb. akkor fokozódhat-e a "lapulás"?

2017. nov. 7. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Én se kezeltem soha. Volt talpbetétem, de iszonyatosan fájt tőle a talpam és a térdem mellett is, így kidobtam.
2017. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudsz küldeni képet a lábaidról? Privátban esetleg?
2017. nov. 7. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!