Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami tanács? Volt már...

Valami tanács? Volt már valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés

Már eggy pár napja nagyon furcsán érzem magam. Tök jól vagyok meg minden de belülről valami nem stimmel... Már 2 napja vágdosom a kezem és régebben ezt elítéltem de olyan jó...

Egyszer csak azon kapom magam hogy már teli van a kezem.. Mintha nem tudnék olyankor magamról..

Amúgy 15 éves lány vagyok


2017. nov. 7. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Az kb olyan vagdosas lehet mint amikor a macska kimar.

Ne unatkozz ennyire!

2017. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csodás hegeid lesznek kezed lesz, amik még húsz év múlva is ott virítanak.
2017. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na még egyszer; csodás heges kezeid lesznek, amit még húsz év múlva is takargathatsz.


S pakold el amivel vagdosod magad, akkor nem lesz észrevétlenül teli a kezed!

2017. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legyél kocka. Napi egy óra CS vagy nem tudom mi a menő mostanság és királynő leszel a kockák között. Hasáb fejűek mindenhol ott vannak, osztálytársaid nagy része is az lehet, bandázz velük.


Akkor már nem kell karcolgatni a bőrödet, hogy feltűnősködj.


Ha meg „szekálnak”, akkor szarni bele. Ez csak középsuli. Fősulin úgyis tiszta lappal kezdesz. Tanulj inkább és a középiskolai szekáló nyomoroncokat, akár még csicskáztathatod is a való életben, mikor már dolgozol. Nekem bejött. :D Kicsi az esélye hogy neked is sikerül, de gondolkozz el rajta.

2017. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hegek örökre megmaradnak, nyáron majd járhatsz hosszú ujjú blúzban, Inkább beszéld ki magadból a problémáidat barátnővel, szülőkkel, vagy pszichológussal.
2017. nov. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!