Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy idegen fiú hogy válthatja...

Egy idegen fiú hogy válthatja ezt ki belőlem?

Figyelt kérdés

Van a városunkban egy fiú, akit egy hónapja láttam először. Aztán összefutottunk véletlen, és eléggé megnézett, ami jól is esett, de különösebb figyelmet nem fordítottam rá. Majd megint láttam, és megint.

Aztán két hétig kb. nem is láttam, és nem is gondoltam rá, ennek ellenére tegnap előtt egész nap elkezdtem rá gondolni, de szinte csak szexuális gondolataim vannak, és kezd nagyon idegesíteni!

SOHA EGY FIÚ SEM váltotta ki még belőlem így ezt az érzést....egész nap rá gondolok, és a szexre vele. Ráadásul azt e tudom mondani, hogy a külseje fogott meg, mert akkor már a kezdetekkor is kellett volna rá gondolnom...nem értem, hogy a semmiből hogy jött elő, de kezd nagyon kínos lenni, hogy akárhova megyek, családdal, bárkivel, barátnőkkel, csak a srác és a szex jár a fejembe....Már kivagyok borulva, nem akarok rá godnolni, egy elérhetetlen, plátói dolog.


2014. aug. 8. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Használj egy BKV buszt, tuti kielégít, igazlmat az ellenőrök adják ha nem veszel jegyet/bérletet!


Üdv. Vitézy Dávid BKK Vezérigazgató

2014. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb látod, szólítsd le. :3
2014. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!