Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legerősebb vérzéscsil...

Melyik a legerősebb vérzéscsillapító?

Figyelt kérdés

Üdv!


Cserélhető pengéssel borotválom a fejem és vannak sebhelyeim is. Néha beleszalad a penge.

Vettem e-bay-ről timsót és szart sem ér. Ötleteket várok, hogy mi az, ami tényleg egyből összehúzza a bőrt. Nem érdekel a fájdalom, sokkal idegesítőbb, amikor zsebkendővel kell nyomkodnom magam.



2017. nov. 26. 21:41
 1/4 A kérdező kommentje:

Tudom, voltak ilyen kérdések, de sokszor szóba került a hidratáló hatás és a komfortosság, stb. és berágtam a sok férfias metroszexuálistól.

Csak rántsa össze a bőrt, mint a cérna, olyat keresek, semmi maszlag.

2017. nov. 26. 21:46
 2/4 anonim ***** válasza:
el kéne gondolkozni normális borotván vagy elektromoson
2017. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Melyik a normális? A 7.000-es Gillette, 1.400-as cserélhető fejjel? Én 10 Ft körül cserélem a pengét és ami elé kerül, gyalul. Nem, nem gondolkozok el.
2017. nov. 26. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát...a szájsebészeti vérzéscsillapító kocka király,csak mocsatos drága,azzal sem leszel előrébb. Talán sós víz összehúzza valamelyest,de a sebzárás automata folyamata a testednek. Bizonyos fehérje kell hozzá meg vérlemezke. Jobb,ha nem törlöd le a vért,csak szárítsd meg az arcod és ha nem nagy a vágás,2-3 perc után betömi magát az a nyílás. Csak a sebből lefolyt vért töröld le. Így gyorsabb.
2017. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!