Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha bevittem a szükséges...

Ha bevittem a szükséges tápanyagokat, vitaminokat, de lefekvés előtt órákkal már nem eszem, mert korán ebédelek, akkor veszthetek izmot?

Figyelt kérdés

Úgy értendő, hogy nem éhezem, de nem is tele hassal fekszem le, mert hízékony vagyok. Például fél ötkor eszem utoljára, de este nyolckor-kilenckor fekszem le, és átalszom az éjszakát.

Vagy érdemes lefekvés előtt megenni egy kis zöldséget?



2016. nov. 13. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
nem. napi 1 étkezéssel ugyanúgy fejlődsz mint 4-el.
2016. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze az álom manók elhordják az izmaid...... este kazeint kell enni lassú felszívódású fehérjét
2016. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
miért kéne :d elmebajos srác megint megjött.
2016. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen elmebajos srác?
2016. nov. 13. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:
persze, ha ebédre, egy ültő helyében megeszed az egész napi kalóriád, és utána csak vizet iszol, reggelre, 1 kg-al könnyebb leszel, ez tény, ez van, a szervezet csak kidobja az összes értékes tápanyagot, lesorvasztja az izmaid, mert nem 29 részletbe etted meg a nap folyamán... Jeez emberek, miért kell ilyeneket kérdezni, a szervezet nem hülye. Meg amugy: https://www.youtube.com/watch?v=4JE-wdA3PHw
2016. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!