Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek bele az életmód...

Hogyan kezdjek bele az életmódváltásba? Tippek?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, évek óta mozgásszegény életmódot élek és elég rosszak a táplálkozási szokásaim is. Nem vagyok elhízott, de sovány sem, és sajnos odáig vezetett ez az életmód, hogy a valószínűleg régóta fennálló hormonzavarom már konkrét tüneteket okoz (vérzéskimaradás stb.). Az a legnagyobb problémám, hogy magamat egyáltalán nem vagyok képes motiválni, konkrétan ha nincs valaki, aki folyamatosan "cseszeget", hogy csináljam, szerintem nem fogom tudni. Személyi edzőre gondoltam, igen, de még nincsen saját keresetem, egyetemre járok, így nem tartom megoldhatónak a dolgot. Van valami ötletetek mit kezdhetnék így?

2017. dec. 7. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Én szívesen cseszegetlek ingyen is. :)
2017. dec. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!