Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek után mit kezdjek magammal?

Ezek után mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Előzmények: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__899..

Nem csinált semmit a háziorvos. Ezek után mi legyen?


2017. nov. 28. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Elso korbe szerintem egy kardiologushoz kellene elmenned.Es,ha a sziveddel minden ok,akkor johet a pszichológus vagy akihez a kardiologus kuld.
2017. nov. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonló esetben nekem a fokozatosan elkezdett nagyon kemény sportolás segített (kezdtem heti 2X1 ó-val, és azért hagytam abba, mert minden edzésen ott voltam és elmaradtam a fontosabb dolgaimmal)

Nem tudom, hogy neked is használni fog-e, de nekem a hangulatingadozásaimat rendbe tette évekre.

Én a Hapkidosuli edzéseit látogattam

2017. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik kedvenc idézetemmel kezdem:


"A boldogság ott kezdődik, amikor azt csinálsz, amit akarsz, és nem azt, amit mondanak."


Van egy olyan érzésem hogy például az iskoládban ennek nagyon az ellenkezője valósul meg, amit különbözőképpen viselnek az emberek. Bár most pont hideg van, de az érintetlen természetben való tartózkodás is gyógyítóan, pihentetően és erősítően hat a lélekre.

Meg olyat is megfigyeltem hogy nem csak az ásítás ragályos, hanem a tömegnek számos más érzése is. Vagyis ha például az iskolában sokan nem érzik jól magukat órán, akkor az az érzés az ásításhoz hasonlóan át tud ragadni az egyénre.

Még a szocializmusban én is egy pocsék hangulatú általános iskolába jártam. Sok gyerek betegedett bele. Nem is tudom megállni hogy ki ne írjam arról a környékről született mondást: "Hőgyész, Gencs, Isten ments!".

Ha nyári szünetekben nincs ilyen gondod akkor valószínű az iskola okozza. A lelkinek tartott érzések tudnak testi panaszokat generálni. Vagyis a problémák gyökerét kell megtalálni.

2017. nov. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így érzem magam sokszor. Most rádob a dologra, hogy hideg van meg sötét. A testmozgás tényleg jót tesz. Próbálj meg délutánonként futni egyet. Eleinte nehéz lesz mert fáradt vagy de csakcfokozatosan növeld a távot. Nem baj ha elsőre csak pár 100m sikerül. Szerintem jót fog tenni. Próbálj kedves emberek között tölteni minél több időt. Olyan könyveket olvasni vagy filmeket nézni amik eltetelik a gomdolataidat vagy imspirálnal vagy olyan tájakat mutatnak ahol szívesen lennél

Szóval ne horrort meg pszichotrillert meg szomorú filmeket. Próbálj szedni B vitamin komplexet az jót tesz az idegrendszernek a magnézium is. Plusz c vitamint hátha nem leszel olyan álmos. A sulin nem lehet változtatni azt végig kell csinálni de a szanadidődet olyan dolgokkal igyekezz megtölteni amik örömet okoznak és sikerélményt adnak. Ha lenne valami hobbid az sokat segítene. Meg lehet próbálni a pszichológist is ha segítene, hogy kibeszéld a problémákat mahadból. De vigyázzvha nem pszichológishoz mész hanem pszichiáterhez az félő teletöm gyógyszerrel amitől tapasutalatom szerint csak mindenki egy lejtőn indul el ami élete végéig tart. Suerintem túl foatal vagy ahhoz, hogy elnyeljen a pszichiátria. Így talán jobb is hogy semmit nem csinált a körzeti orvosod. Bár egy kardiológiai vizsgáltra elküldhetett volna. Ott megnyugtatnának, hogy nincs a szívednek baja.Azt gondold végig mi fájó az életedben hol lehet a gond és ezem próbálj változtatni. Ha a körülményeken nem tudsz akkor magadon kell valahogy. Majd írd meg hogy alakult.

2017. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!